Property 37927 photo 1
Property 37927 photo 2
Property 37927 photo 3
Property 37927 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 19700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 350 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 140 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
55 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32259
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43713
  • Εμβαδόν 1320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
55 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61453
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37123
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
48 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34186
  • Εμβαδόν 399 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13132
  • Εμβαδόν 496 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
44 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65912
  • Εμβαδόν 1255 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
43 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42232
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο