580 000 €
2028 €/m²
Property 37778 photo 1
Property 37778 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1910
  • Έτος ανακαίνισης: 2019
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 5200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Πωλείται
650 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47810
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
490 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44763
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
750 000 € 1271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38100
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
580 000 € 2027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37778
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
850 000 € 1049 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44408
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
680 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23146
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
605 000 € 1188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63297
  • Εμβαδόν 509 m²
  • Αριθμός δωματίων 15
Πωλείται
800 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54626
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
575 000 € 1513 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55862
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο