490 000 €
168 €/m²
Property 37747 photo 1
Property 37747 photo 2
Property 37747 photo 3
Property 37747 photo 4
Property 37747 photo 5
Property 37747 photo 6
Property 37747 photo 7
Property 37747 photo 8
Property 37747 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 8700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 2900 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
426 500 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36778
  • Εμβαδόν 12588 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
450 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62153
  • Εμβαδόν 4021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
680 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58882
  • Εμβαδόν 143484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
500 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19868
  • Εμβαδόν 32500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
520 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30769
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16553
  • Εμβαδόν 3373 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
566 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32415
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο