Πωλείται - Διαμέρισμα 153 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
1 330 000 €
8693 €/m²
Property 37609 photo 1
Property 37609 photo 2
Property 37609 photo 3
Property 37609 photo 4
Property 37609 photo 5
Property 37609 photo 6
Property 37609 photo 7
Property 37609 photo 8
Property 37609 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 37609
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 153 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 30 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 153 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία

Βιντεο