40 600 €
92 €/m²
Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 8
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 440 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 352 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
35 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37154
  • Εμβαδόν 432 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
55 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61453
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
58 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52387
  • Εμβαδόν 303 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
42 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65911
  • Εμβαδόν 1188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
48 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34136
  • Εμβαδόν 416 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
49 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48833
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18507
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο