280 000 €
96 €/m²
Property 37597 photo 1
Property 37597 photo 2
Property 37597 photo 3
Property 37597 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2890 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
342 000 € 249 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52320
  • Εμβαδόν 1372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
390 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36021
  • Εμβαδόν 18865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38520
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
360 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41187
  • Εμβαδόν 14565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο