140 000 €
140 €/m²
Property 37577 photo 1
Property 37577 photo 2
Property 37577 photo 3
Property 37577 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
171 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52109
  • Εμβαδόν 12178 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1117 m
Πωλείται
120 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44190
  • Εμβαδόν 14144 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
192 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40278
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
200 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44018
  • Εμβαδόν 8923 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
160 000 € 465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61490
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
160 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62322
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο