650 000 €
44 €/m²
Property 37517 photo 1
Property 37517 photo 2
Property 37517 photo 3
Property 37517 photo 4
Property 37517 photo 5
Property 37517 photo 6
Property 37517 photo 7
Property 37517 photo 8
Property 37517 photo 9
Property 37517 photo 10
Property 37517 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 10 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 14500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 345 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
900 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47192
  • Εμβαδόν 28045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
750 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38074
  • Εμβαδόν 4520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
710 000 € 299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44207
  • Εμβαδόν 2367 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 97 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
860 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20324
  • Εμβαδόν 13200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο