1 460 000 €
1000 €/m²
Property 37499 photo 1
Property 37499 photo 2
Property 37499 photo 3
Property 37499 photo 4
Property 37499 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2007
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 16000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
1 500 000 € 1851 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56119
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Αριθμός δωματίων 13
Πωλείται
1 400 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23142
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 200 000 € 1883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33765
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
2 000 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35593
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 700 000 € 1588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62169
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7600 m
Πωλείται
1 460 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37499
  • Εμβαδόν 1460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23067
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 250 000 € 1879 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57343
  • Εμβαδόν 665 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 435 000 € 2050 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39124
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10500 m
Πωλείται
1 600 000 € 1481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61717
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο