Πωλείται - Γη 4500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι
765 000 €
170 €/m²
Property 37496 photo 1
Property 37496 photo 2
Property 37496 photo 3
Property 37496 photo 4
Property 37496 photo 5
Property 37496 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4500 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
1 050 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44361
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
650 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37517
  • Εμβαδόν 14500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
860 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47506
  • Εμβαδόν 21000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
900 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38771
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο