Πωλείται - Γη 7000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι
1 400 000 €
200 €/m²
Property 37489 photo 1
Property 37489 photo 2
Property 37489 photo 3
Property 37489 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Πωλείται
1 500 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10632
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 700 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30474
  • Εμβαδόν 29063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 280 000 € 527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40583
  • Εμβαδόν 2425 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο