395 000 €
534 €/m²
Property 37481 photo 1
Property 37481 photo 2
Property 37481 photo 3
Property 37481 photo 4
Property 37481 photo 5
Property 37481 photo 6
Property 37481 photo 7
Property 37481 photo 8
Property 37481 photo 9
Property 37481 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1995
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
350 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31119
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
580 000 € 2027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37778
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
450 000 € 769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40587
  • Εμβαδόν 585 m²
Πωλείται
360 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33660
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
550 000 € 1603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52819
  • Εμβαδόν 343 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
395 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37481
  • Εμβαδόν 740 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
480 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55876
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
350 000 € 1296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34119
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο