225 000 €
32 €/m²
Property 37437 photo 1
Property 37437 photo 2
Property 37437 photo 3
Property 37437 photo 4
Property 37437 photo 5
Property 37437 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6890 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 270 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
320 000 € 508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61232
  • Εμβαδόν 629 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56612
  • Εμβαδόν 6350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
320 000 € 1584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64279
  • Εμβαδόν 202 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 186 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51006
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
235 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50113
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55953
  • Εμβαδόν 4045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο