1 740 000 €
3164 €/m²
Property 37389 photo 1
Property 37389 photo 2
Property 37389 photo 3
Property 37389 photo 4
Property 37389 photo 5
Property 37389 photo 6
Property 37389 photo 7
Property 37389 photo 8
Property 37389 photo 9
Property 37389 photo 10
Property 37389 photo 11
Property 37389 photo 12
Property 37389 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 740 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36000
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 400 000 € 1037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3326
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
2 100 000 € 2245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34201
  • Εμβαδόν 935 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
2 000 000 € 1816 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61647
  • Εμβαδόν 1101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
2 100 000 € 2932 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38460
  • Εμβαδόν 716 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο