230 000 €
10 €/m²
Property 37374 photo 1
Property 37374 photo 2
Property 37374 photo 3
Property 37374 photo 4
Property 37374 photo 5
Property 37374 photo 6
Property 37374 photo 7
Property 37374 photo 8
Property 37374 photo 9
Property 37374 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 20934 μ² στη Θάσσο. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42823
  • Εμβαδόν 2570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
200 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60801
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
195 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63662
  • Εμβαδόν 985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
340 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4224
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
230 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37374
  • Εμβαδόν 20934 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
200 000 € 487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59543
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
218 000 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58350
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
200 000 € 542 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59542
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
200 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3410
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
330 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3591
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο