35 000 €
175 €/m²
Property 37333 photo 1
Property 37333 photo 2
Property 37333 photo 3
Property 37333 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 200 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 180 μ².

Πωλείται
40 000 € 99 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65265
  • Εμβαδόν 402 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2 m
Πωλείται
49 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48833
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5771
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
30 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56753
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
50 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37925
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
50 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50364
  • Εμβαδόν 3500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
40 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10321
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
35 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50607
  • Εμβαδόν 264 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32785
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο