Πωλείται - Διαμέρισμα 325 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 200 000 €
3692 €/m²
Property 37244 photo 1
Property 37244 photo 2
Property 37244 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 37244
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 325 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πισίνα
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 325 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, ανελκυστήρα, γκαράζ, αποθήκη.

Τοποθεσία