55 000 € 54 000 €
219 €/m²
Property 37123 photo 1
Property 37123 photo 2
Property 37123 photo 3
Property 37123 photo 4
Property 37123 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 246 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 264 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
55 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39139
  • Εμβαδόν 2108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 29000 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
65 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38342
  • Εμβαδόν 4005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37123
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31332
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18507
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57077
  • Εμβαδόν 2499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
60 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62188
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο