340 000 €
220 €/m²
Property 37045 photo 1
Property 37045 photo 2
Property 37045 photo 3
Property 37045 photo 4
Property 37045 photo 5
Property 37045 photo 6
Property 37045 photo 7
Property 37045 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 480 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1540 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 700 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
320 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42624
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο