196 000 €
188 €/m²
Property 37041 photo 1
Property 37041 photo 2
Property 37041 photo 3
Property 37041 photo 4
Property 37041 photo 5
Property 37041 photo 6
Property 37041 photo 7
Property 37041 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1038 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
200 000 € 510 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38572
  • Εμβαδόν 392 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41186
  • Εμβαδόν 4166 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
189 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65882
  • Εμβαδόν 456 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
250 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43610
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
171 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52109
  • Εμβαδόν 12178 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1117 m
Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
230 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65231
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
278 000 € 351 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50170
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο