Πωλείται - Διαμέρισμα 152 μ² στον Πρωταρά

Ελλάδα Κύπρος Αμμόχωστος
1 799 000 €
11836 €/m²
Property 37016 photo 1
Property 37016 photo 2
Property 37016 photo 3
Property 37016 photo 4
Property 37016 photo 5
Property 37016 photo 6
Property 37016 photo 7
Property 37016 photo 8
Property 37016 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 37016
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 152 m²
  • Περιοχή Protaras
  • Τοποθεσία Αμμόχωστος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 152 τ.μ στον Πρωταρά. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία