855 000 € 853 000 €
1398 €/m²
Property 36983 photo 1
Property 36983 photo 2
Property 36983 photo 3
Property 36983 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 610 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52388
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
750 000 € 375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38096
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
1 100 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12486
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
750 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32035
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
800 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38749
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 280 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48743
  • Εμβαδόν 17497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 227 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38407
  • Εμβαδόν 24820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο