190 000 €
316 €/m²
Property 36981 photo 1
Property 36981 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 600 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 180 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή της Βάρης.

Πωλείται
185 000 € 1027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57166
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
246 000 € 1430 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12355
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
260 000 € 2080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21242
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
270 000 € 1084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25225
  • Εμβαδόν 249 m²
Πωλείται
160 000 € 427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40840
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7020
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο