195 000 €
476 €/m²
Property 36894 photo 1
Property 36894 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1926
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Πωλείται
253 000 € 1150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64665
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12200 m
Πωλείται
230 000 € 1586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32132
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
210 000 € 700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36328
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
250 000 € 1470 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41130
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
245 000 € 569 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14764
  • Εμβαδόν 430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
170 000 € 150 000 € 535 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37124
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
195 000 € 475 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36894
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο