65 000 €
12 €/m²
Property 36882 photo 1
Property 36882 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5235 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26770
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
63 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64281
  • Εμβαδόν 1236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57077
  • Εμβαδόν 2499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
70 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39447
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52547
  • Εμβαδόν 2140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
54 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39458
  • Εμβαδόν 890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
75 000 € 126 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42072
  • Εμβαδόν 593 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
55 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39139
  • Εμβαδόν 2108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 29000 m
Πωλείται
89 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57727
  • Εμβαδόν 2031 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
58 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52387
  • Εμβαδόν 303 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο