305 000 € 250 000 €
18 €/m²
Property 36802 photo 1
Property 36802 photo 2
Property 36802 photo 3
Property 36802 photo 4
Property 36802 photo 5
Property 36802 photo 6
Property 36802 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13247 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 332 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
450 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42919
  • Εμβαδόν 12520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56612
  • Εμβαδόν 6350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
365 000 € 251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36851
  • Εμβαδόν 1450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38520
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38798
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
350 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56280
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο