426 500 €
33 €/m²
Property 36778 photo 1
Property 36778 photo 2
Property 36778 photo 3
Property 36778 photo 4
Property 36778 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 12588 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46787
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31238
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44359
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
365 000 € 251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36851
  • Εμβαδόν 1450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38697
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο