Πωλείται - Γη 4000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Ιεράπετρα
450 000 €
112 €/m²
Property 36737 photo 1
Property 36737 photo 2
Property 36737 photo 3
Property 36737 photo 4
Property 36737 photo 5
Property 36737 photo 6
Property 36737 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
365 000 € 251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36851
  • Εμβαδόν 1450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
427 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26976
  • Εμβαδόν 9848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31238
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38697
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο