Κατόπιν ζήτησης
Property 36729 photo 1
Property 36729 photo 2
Property 36729 photo 3
Property 36729 photo 4
Property 36729 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 6,23%
  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Πωλείται
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60937
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
400 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43181
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
850 000 € 3068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57672
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
920 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49129
  • Εμβαδόν 492 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
1 150 000 € 2738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36924
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
650 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47810
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
1 740 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36000
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο