350 000 €
1029 €/m²
Property 36699 photo 1
Property 36699 photo 2
Property 36699 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1960
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Πωλείται
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39077
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
300 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48615
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
490 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44763
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
450 000 € 724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26164
  • Εμβαδόν 621 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
441 000 € 1378 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60879
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
480 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55876
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56797
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο