175 000 €
1107 €/m²
Property 36687 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 8400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση οικόπεδο 158 τ.μ στη περιοχή των Σεπολίων.

Τοποθεσία