427 000 €
241 €/m²
Property 36674 photo 1
Property 36674 photo 2
Property 36674 photo 3
Property 36674 photo 4
Property 36674 photo 5
Property 36674 photo 6
Property 36674 photo 7
Property 36674 photo 8
Property 36674 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1770 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31238
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
400 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26772
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44359
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο