Property 36656 photo 1
Property 36656 photo 2
Property 36656 photo 3
Property 36656 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 0 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα.

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Νέα Ιωνία, ιδανικό για κατασκεύη της πολυκατοικίας, κοντά σε συγκοινωνίες.

Πωλείται
400 000 € 1454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29432
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
253 000 € 1150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64665
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12200 m
Πωλείται
350 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31119
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
360 000 € 1028 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32020
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
299 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 36656
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
300 000 € 1554 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35235
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
350 000 € 1296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34119
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
441 000 € 1378 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60879
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο