1 600 000 €
145 €/m²
Property 36640 photo 1
Property 36640 photo 2
Property 36640 photo 3
Property 36640 photo 4
Property 36640 photo 5
Property 36640 photo 6
Property 36640 photo 7
Property 36640 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 340 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Το οικόπεδο περιέχει 40 ελαιόδεντρα

Πωλείται
1 700 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30474
  • Εμβαδόν 29063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
1 500 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10632
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 500 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46043
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 460 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57513
  • Εμβαδόν 10397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 433 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο