Πωλείται - Διαμέρισμα 200 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 000 000 €
5000 €/m²
Property 36432 photo 1
Property 36432 photo 2
Property 36432 photo 3
Property 36432 photo 4
Property 36432 photo 5
Property 36432 photo 6
Property 36432 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 36432
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 52 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 200 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
1 031 000 € 6403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42230
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 290 000 € 8216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37494
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 020 000 € 8500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51528
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
975 000 € 3228 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46122
  • Εμβαδόν 302 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 270 000 € 15487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41334
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 200 000 € 4316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41264
  • Εμβαδόν 278 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 150 000 € 6886 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41265
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 300 000 € 3651 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56476
  • Εμβαδόν 356 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 270 000 € 14767 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41321
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο