Property 36328 photo 1
Property 36328 photo 2
Property 36328 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Το κτίριο βρίσκεται στο πασαλιμανι Πειραιάς

Πωλείται
250 000 € 1470 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41130
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
300 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48615
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
210 000 € 700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36328
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
245 000 € 569 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14764
  • Εμβαδόν 430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
195 000 € 475 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36894
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
300 000 € 1554 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35235
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39077
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
230 000 € 1586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32132
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
170 000 € 150 000 € 535 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37124
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
299 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 36656
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο