290 000 €
52 €/m²
Property 36276 photo 1
Property 36276 photo 2
Property 36276 photo 3
Property 36276 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 68 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 5500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 230 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Προτεινόμενo Πωλείται
235 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65945
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
267 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36637
  • Εμβαδόν 11085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο