Πωλείται - Γη 16000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ρεθύμνου Αρκάδι Έρφοι
350 000 €
21 €/m²
Property 36263 photo 1
Property 36263 photo 2
Property 36263 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 16000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 700 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Στην περιπτωση επενδυτικου η δομηση φτανει τα 2000 τμ.

Πωλείται
450 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62153
  • Εμβαδόν 4021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
342 000 € 249 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52320
  • Εμβαδόν 1372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56284
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο