110 000 € 90 000 €
36 €/m²
Property 36122 photo 1
Property 36122 photo 2
Property 36122 photo 3
Property 36122 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2445 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 131 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56977
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
120 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50410
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41186
  • Εμβαδόν 4166 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
140 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42793
  • Εμβαδόν 19700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
160 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65747
  • Εμβαδόν 51985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 23000 m
Πωλείται
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63071
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
145 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56611
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54416
  • Εμβαδόν 1658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο