2 830 000 €
148 €/m²
Property 36085 photo 1
Property 36085 photo 2
Property 36085 photo 3
Property 36085 photo 4
Property 36085 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 19017 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
2 750 000 € 4824 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12484
  • Εμβαδόν 570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42922
  • Εμβαδόν 2129 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 150 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22430
  • Εμβαδόν 45000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
3 750 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57935
  • Εμβαδόν 40453 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 346 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50279
  • Εμβαδόν 44000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50803
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
3 300 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31004
  • Εμβαδόν 28800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο