390 000 €
20 €/m²
Property 36021 photo 1
Property 36021 photo 2
Property 36021 photo 3
Property 36021 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 11000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 18865 μ² στην Κρήτη. Δυνατότητα οικοδόμησης 280 μ².

Πωλείται
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31238
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56387
  • Εμβαδόν 10884 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 284 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38250
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
350 000 € 221 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64295
  • Εμβαδόν 1580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
390 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36021
  • Εμβαδόν 18865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36755
  • Εμβαδόν 5889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
570 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51153
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
320 000 € 508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61232
  • Εμβαδόν 629 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο