1 740 000 €
1895 €/m²
Property 36000 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Πωλείται
1 450 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58534
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
2 000 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35593
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 500 000 € 1851 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56119
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Αριθμός δωματίων 13
Πωλείται
1 400 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23142
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 30788
  • Εμβαδόν 913 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 500 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63785
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4750 m
Πωλείται
2 000 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42116
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
2 000 000 € 1816 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61647
  • Εμβαδόν 1101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο