80 000 €
17 €/m²
Property 35883 photo 1
Property 35883 photo 2
Property 35883 photo 3
Property 35883 photo 4
Property 35883 photo 5
Property 35883 photo 6
Property 35883 photo 7
Property 35883 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
80 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45331
  • Εμβαδόν 9363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
70 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45797
  • Εμβαδόν 982 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54330
  • Εμβαδόν 28752 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
70 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30724
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52111
  • Εμβαδόν 4022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 57046
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
65 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36882
  • Εμβαδόν 5235 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
86 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50218
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο