800 000 €
871 €/m²
Property 35801 photo 1
Property 35801 photo 2
Property 35801 photo 3
Property 35801 photo 4
Property 35801 photo 5
Property 35801 photo 6
Property 35801 photo 7
Property 35801 photo 8
Property 35801 photo 9
Property 35801 photo 10
Property 35801 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1995
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Πωλείται
1 150 000 € 2738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36924
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
850 000 € 3068 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57672
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
850 000 € 1049 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44408
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
750 000 € 1271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38100
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
680 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23146
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
890 000 € 1207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20539
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
650 000 € 1547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30898
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 050 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53238
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 170 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38779
  • Εμβαδόν 688 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο