168 000 € 160 000 €
39 €/m²
Property 35642 photo 1
Property 35642 photo 2
Property 35642 photo 3
Property 35642 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4062 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Το οικόπεδο έχει οικοδομική άδεια για 2 βίλες 100τ.μ η κάθε μία.

Πωλείται
250 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42246
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43591
  • Εμβαδόν 4071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
171 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52109
  • Εμβαδόν 12178 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1117 m
Πωλείται
192 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46924
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
200 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51207
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
150 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49099
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
150 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64037
  • Εμβαδόν 5088 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο