600 000 €
33 €/m²
Property 35632 photo 1
Property 35632 photo 2
Property 35632 photo 3
Property 35632 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 18000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 3000 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44494
  • Εμβαδόν 2363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38518
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
800 000 € 800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38750
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο