320 000 €
25 €/m²
Property 35606 photo 1
Property 35606 photo 2
Property 35606 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2,4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 12728 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 327 μ².

Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
267 000 € 356 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50514
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο