2 000 000 €
3636 €/m²
Property 35593 photo 1
Property 35593 photo 2
Property 35593 photo 3
Property 35593 photo 4
Property 35593 photo 5
Property 35593 photo 6
Property 35593 photo 7
Property 35593 photo 8
Property 35593 photo 9
Property 35593 photo 10
Property 35593 photo 11
Property 35593 photo 12
Property 35593 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1950
  • Έτος ανακαίνισης: 2004
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 550 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από μία αποθήκη, ένα γραφείο. Το ισόγειο αποτελείται από μία κουζίνα, ένα WC, 3 γραφεία. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα μπάνιο, 2 γραφεία. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, κήπο, αποθήκη.

Το κτήσμα βρίσκεται στην περιοχή Φιλοθέη.

Τοποθεσία