600 000 €
1153 €/m²
Property 35500 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 2,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Πωλείται
800 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49573
  • Εμβαδόν 351 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5797
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
500 000 € 520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46661
  • Εμβαδόν 960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53284
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο