300 000 €
1554 €/m²
Property 35235 photo 1
Property 35235 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Πωλείται
360 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33660
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
250 000 € 1470 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41130
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
350 000 € 741 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64659
  • Εμβαδόν 472 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3100 m
Πωλείται
245 000 € 569 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14764
  • Εμβαδόν 430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
360 000 € 1028 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32020
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
350 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31119
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
370 000 € 1075 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31831
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο